Bazı Referanslarımız

Datagate Bilgisayar Malzemeleri TicaretA.Ş. (Şirket) 1992 yılında Türkiye’de kurulmuş olup bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket Telekom tarafında yetkilendirilmiş bayilerine mobil telefonlar, mobil cihazlar, aksesuarlar, telekom GSM hattı, kontör ve telekom markalı ürünlerin ile bilgisayar ürünlerinin tedarik ve satış faaliyetlerinde bulunmaktadır.  Datagate ile GSM operatörü Telekom İletişim Hizmetleri A.Ş. arasında, 16 Temmuz 2014’de Avea tarafından yetkilendirilmiş şimdiki adıyla Telekom İletişim Merkezleri (AİM), Telekom Dağıtım Merkezleri (ADM) ve Telekom Kurumsal Teknoloji Merkezlerine (KTM) Mobil Telefonlar, Mobil Cihazlar, Aksesuarlar, Telekom GSM hattı, Telekom marka ortaklıkları GSM hatları, Sanal TL(kontör) ve perakende kanalda telekom markalı ürünlerinin tedarik ve satışının yapılacağı distribütörlük görüşmeleri olumlu sonuçlanmış olup, sözleşme imzalanmıştır.

Tamamlanan Proje: Tcaree NFC Destekli Saha Satış ve Pazarlama Çözümleri Uygulamasıdır.

 

Mobiltel A.Ş. Mıstaçoğlu grup şirketidir. MOBİLTEL A.Ş. 2001 yılında kurulmuş olup halen operatör ürünleri ve cep telefonu cihazları satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Mobiltel bugün Avea, TTNet, Türktelekom’un satış pazarlama ve lojistik çözüm ortağı olmasının yanısıra Apple, HTC, Huawei, Motorola, Nokia,RIM, Sony, gibi üreticiler ile yaptığı satış ve dağıtım anlaşmaları ile türkiyenin en fazla markayı bünyesinde bulunduran dağıtım firması olmayı başarmıştır. Capital dergisi sonuçlarına göre Mobiltel 2010 yılında en hızlı büyüyen şirketler arasında birinci olmuştur.Türkiyede ilk 300 şirket arasına girmiştir. 2011 yılında cirosunu 500 M. TL yi aşmıştır. 2012 yılında ise bilişim 500 de son üç yılda büyüme başarısı gösteren şirketler arasında birinci olarak “EN İYİ PERFORMANS GÖSTEREN BİLİŞİM ŞİRKETİ” seçilmiştir.

Tamamlanan Proje: Tcaree NFC Destekli Saha Satış ve Pazarlama Çözümleri Uygulamasıdır.

 

 

Müşterimiz bünyesinde Keba Otomotiv, Keba Egzoz ve Keba Döküm markalarını bulundurmaktadır. 4000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 8000 m2’lik bir alanda 70 kişilik personelle İzmir Kemalpaşa organize sanayide üretim ve satış pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Üretiminin %65 ini Keba markası ile direkt olarak 42 ülkeye ihraç etmekte ve %20 sinide OEM ve OES müşterilerine tedarik etmektedir.
Tamamlanan Proje: Tcaree Saha Satış ve Pazarlama Çözümleri Uygulaması  Sıcak Satış Süreçleri

 

KÜBAŞ A.Ş. 1976 yılında tüketim maddeleri imalat ve pazarlama faaliyetleri üzerine kuruldu. Kurulduğu andan itibaren günün gelişen teknolojilerini takip altına alan KÜBAŞ, 21. yüzyıl teknolojilerini makina ve araç parkına uygulayarak dev bir üretim ve dağıtım firması olma yolunda hızla ilerlemektedir. Geçmişten gelen bilgi ve tecrübe birikiminin teknoloji ve geni pazarlama ağını desteklemesi sonucu sadece Ege bölgesinde değil, sektöründe tüm Türkiye'de hatırı sayılır firmalar arasındadır. Üretim aşamasının tümünde yüksek kaliteyi gözeten KÜBAŞ, Orhan Kuru kahve ve Telve Kuru kahve, Star Bakliyat, Star Çerez, Cevher Bakliyat, Star Nişasta, Star Tuz gibi ürünleri ile yerini almış ve tüketicinin beğenisini kazanmıştır. KÜBAŞ kendi bünyesinde ürettiği ürünler dışında sektöründe isim yapmış onlarca gıda ve temizlik ürünleri markasının da distribütörü olup, Kütahya ve havarisi ile civar illerde dağıtımını yapmaktadır.

Tamamlanan Proje: Tcaree Saha Satış ve Pazarlama Çözümleri Uygulamasıdır.

 

Paris Dolmuşu Nedir?

Tamamen Türkçe olarak Türkler tarafından sağlanan bir hizmettir. Charles de Gaulle (CDG), Orly (ORY) ve Beauvais (BVX) havaalanlarından adresinize veya Disneyland Paris’e güvenli ve ekonomik bir şekilde konforlu araçlarla ulaşımınızı sağlayan özel bir taşıma kuruluşudur. Uçaktan indiğiniz anda sizi zahmetli ve yorucu ulaşım derdinden kurtarıp, ilk dakikadan tatilinize ve iş seyahatinize yoğunlaşma keyfini sunar. Paris ulaşım ihtiyaçlarınıza çözüm getirmek üzere yardımcı olur. Rezervasyonunuzu seyahatinizden önce, uçak biletinizi aldığınız esnada yapabilir, böylece havaalanına iner inmez herhangi bir karmaşa yaşamadan sizi bekleyen araca binerek adresinize ulaşabilirsiniz. Taksi veya otobüs sırası beklemeden, Paris’te araba kiralama derdine girmeden, elinizde bavullarla şehrin bilmediğiniz bir yerine değil, adresinize güvenle ulaşırsınız. Paris’te tatil keyfi !!

Tamamlanan Proje: Shuttle.City özel yazılım çözümü ile tüm iş süreçlerin mobil platforma taşındı. Ayırca hazırlanan dinamik web portalı ile rezervasyon sistemi iş süreçlerine güç kattı.

Aragonit Yapı Kimyasalları, 1996 yılında Kütahya'da kurulmuştur. 2007 yılında yine Kütahya'da Alçı Üretim Tesisini devreye almıştır. 2011 yılında Aksaray ve 2014 yılında Antalya fabrikalarını devreye alarak yapı kimyasalları sektöründe önemli bir noktaya ulaşmıştır. 

 

Tamamlanan Proje: Tcaree Saha Satış ve Pazarlama Çözümleri Uygulamasıdır.

 

1980 Yılında kurulan Yurdagül Boya 30 yıldır gelişme ve büyüme gösteren; Kütahya, Eskişehir, Bilecik, Afyon, Uşak illeri ve ilçelerinde 40 farklı fabrika bayiliği ile toptan ürün hizmetleri vermektedir.  Yurdagül Boya 20 araç ve 40 personel ile distribütörlüğünü yapmış olduğu Kütahya Seramik, Güral Vitrifiye, Kütahya Yapı Kimyasalları, Abs Alçı, Kronotex Laminant, Eca, Cassati, Dyo ve Oto Boya ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir. 5000 m² Kapalı ve 10000 m² acık sahası ile Kütahya Afyon karayolu 5.km’de hizmet vermektedir.

Tamamlanan Proje: Tcaree Saha Satış ve Pazarlama Çözümleri Uygulamasıdır.

Hızlı tüketim sektöründe yeri tartışmasız doldurulamaz olan distribütörlük faaliyeti içinde yer alan Özerdoğmuşlar A.Ş., 1998 yılından bugüne büyük markaların yerel ev sahibi olarak görev yapmaktadır. Hizmet sağlayıcı olarak görev almasının öncesinde, hizmet alıcı olarak 13 yıl geçirmiş olan Özerdoğmuşlar A.Ş.; hem sektörün olası sorunları hakkında bilgi sahibi olarak sektörel girişini gerçekleştirmiş, hem de profesyonel ekibi ile sektörde başarısını garantilemiştir. Özerdoğmuşlar A.Ş. gıda distribütörlüğünün dışında Akaryakıt İstasyonu (Opet ve BP) işletmeciliği, ayrıca farklı şirket başlıkları altında; Evdışı tüketim ürünleri ,  Restoran, Gross Market, Tarım, Hayvancılık ve süt üretimi, alanlarında başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Tamamlanan Proje: Tcaree Saha Satış ve Pazarlama Çözümleri Uygulamasıdır.

France Panoramic, Paris'te merkezi bulunan Fransa'da bir Hedef Yönetim Kuruluşudur.Dünyadaki memnun müşterilere seçkin ve benzersiz programlar tasarlamak ve sunmak için uzun zamandır var olan yetenek ve tecrübelerinden yararlanın. Görüntü ve itibar kazanmak çok zordur ve bu bir ömür alabilir. Ancak onları kaybetmek çok kolaydır. France Panoramic'de değerlerinizin korunması önceliklidir. Fransa Panoramic-, en güvenilir Paris DMC ve Fransa DMC olarak kabul edilmektedir.

Tamamlanan Proje: Shuttle City Uygulamasıdır.